Typ ścienno-przysufitowy INVERT

 
 
 
 
     
  4.00 kW / 13,600BTU/h
  6.00 kW / 20,500BTU/h
     
 
 
     
  4.80 kW / 16,400BTU/h
  6.70 kW / 22,900BTU/h
     
 
 
Klimatyzatory typu invert zapewniają wygodę i komfort. Zaawansowana technologicznie sprężarka na prąd stały oferuje większą moc i wydajność.
 
 
 
 
Klimatyzatory ścienno-przysufitowe FUJITSU to jednoski typu split, które łączą w sobie małe wymiary, cichą pracę i wydajność powietrza na poziomie urządzeń przysufitowych. Nowa stylistyka bez widocznej kratki wlotowej pozwala na montaż bez zakłócenia estetyki pomieszczenia. Nowy wyświetlacz daje określenie typu pracy na pierwszy rzut oka. Duża wydajność powietrza umożliwia obsługę większych pomieszczeń, w których dotychczas celowe było wykorzystanie klimatyzatorów przysufitowch.
 
 
Czyszczenie promieniami UV (dwie różne długości fal). Układ z lampą UV zabija grzyby, bakterie oraz dezynfekuje, dając czyste powietrze.
 
 
Porównanie typu inverter i konwencjonalnego:
 
 
Typ inverter
Typ konwencjonalny
Czas do osiągnięcia ustawionej temperatury Szybkie osiągnięcie ustawionej temperatury (1/2 typu konwencjonalnego) Prędkość sprężarki 7000-8000 rpm (wysoka prędkość) Wymaga czasu. Sprężarka pracuje z niską prędkością od 3000 do 3500 rpm.
Utrzymanie temperatury w pomieszczeniu Stabilna temperatura w pomieszczeniu. Sprężarka pracuje ze zmienną prędkością: od 1800 do 8000 rpm. Niestabilna temperatura w pomieszczeniu. Sprężarka włącza i wyłącza się.
Hałas Cicha praca. Jeżeli temperatura w pomieszczeniu jest ustabilizowana, sprężarka pracuje z niską prędkością 2000 rpm Głośna praca. Sprężarka włącza się i wyłącza i pracuje z prędkością 3000 rpm, nawet jeżeli temperatura pomieszczenia jest stabilna.
Oszczędność energii Zniwelowanie strat energii. Sprężarka pracuje z optymalną prędkością, dostosowaną do ustawionej temperatury. Znaczne straty energii. Sprężarka włącza się i wyłącza. Praca z prędkością 3500 rpm.

klimatyzatory ścienne

domowe pompy ciepła

klimatyzatory kasetonowe